החופש כאן: ויטמין שיא מזמינים את ילדי הקייטנה ליום כיף ערכי אז מה הסוד של ילדים שמחים, רגועים ומלאי מוטיבציה? חוויה טובה ותוכן איכותי, שישדרג את חווית הקייטנה! יום גיבוש במתקנים האתגריים של ויטמין שיא, יעצים את הרגשת השייכות והחיבור לקבוצה, ויהפוך את הקייטנה לאטרקטיבית ולמקום שרוצים לבלות בו. מדובר בחוויה ערכית ובלתי נשכחת, אשר […]

img
החופש כאן:

ויטמין שיא מזמינים את ילדי הקייטנה ליום כיף ערכי

אז מה הסוד של ילדים שמחים, רגועים ומלאי מוטיבציה? חוויה טובה ותוכן איכותי, שישדרג את חווית הקייטנה!
יום גיבוש במתקנים האתגריים של ויטמין שיא, יעצים את הרגשת השייכות והחיבור לקבוצה, ויהפוך את הקייטנה לאטרקטיבית ולמקום שרוצים לבלות בו.
מדובר בחוויה ערכית ובלתי נשכחת, אשר תנקה את כל רעשי הרקע המיותרים, שאינם משרתים את הילדים ומסיחים את תשומת לבם. מבטיחים שהילדים יחזרו הביתה מחויכים ויספרו על החוויה הייחודית.

אז מה מחכה לכם?

חופש מוחלט!

אין ספק שתכנון שלושה שבועות של קייטנה הוא אתגר לא פשוט, במיוחד בעידן הנוכחי, בו קיימות כל כך הרבה הסחות דעת לילדים: מסמארטפון, טלוויזיה ועד למחשב – מספר התכנים והפעילויות שיכולים לרגש את ילדינו פחת, במיוחד כשמדובר בתהליך לימודי.
האתגר האמיתי הוא לעורר את תשומת לבם של הילדים באמצעות תוכן איכותי וללא גימיקים שטחיים, תוך כדי שהם נהנים מהחוויה.

איך עושים זאת? פשוט מאוד!

בוויטמין שיא יצרנו יום כיף במיוחד עבור הילדים, ובתוכו פעילות אתגרית מרתקת, המשלבת תוכן מעניין, ערכי וחוויתי שמועבר בחוכמה.

דרך חוויית ההצלחה המגבשת ושיתוף פעולה ביניהם, יוכלו הילדים לקבל כלים משמעותיים ומועילים להמשך הפעילות בקייטנה ואף להמשך חייהם – כל זאת בקלות ובהנאה.

רוצים חופש מושלם?

צרו אתנו קשר או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של שיחה
אפלטון

צרו איתנו קשר

נגיע אליכם לכל מקום בארץ
או שתגיעו אלינו לפארק ויטמין שיא בירוחם

×
img

דברו איתנו

צרו איתנו קשר

טלפון להזמנות

0547959237

כתובת המייל שלנו

vitamin.odt@gmail.com

הכתובת שלנו

השקד 1400, ירוחם, מיקוד 80500