מי אנחנו? נעים להכיר

ברוכים הבאים
שמחים שהגעתם אלינו

כשהקמנו את "ויטמין שיא" בשנת 2007, ראינו את החשיבות והעוצמה של הפעילויות שהיא מציעה. כיזמים בעלי ניסיון רב שנים בתחום החינוך, האימון קואצ'ינג, והנחיית הקבוצות המכירים בצורה עמוקה את השטח, יחד עם הצרכים והרצונות, יצרנו פעילויות משולבות המיועדות לקהלים מגוונים בטווח גילאים רחב, כל זאת תוך השגת תוצאות מרביות בתחום החברתי, החינוכי והאישי של משתתפי הפעילויות.
שלכם, תמר וישראל יוקל, מייסדים.

img
img
אנחנו כאן מאז 2007
מי אנחנו? נעים להכיר

החזון חי ונושם

ויטמין שיא פועלת להנחלת ערכים חברתיים וערכיים ומיצוי הפוטנציאל האישי של היחיד והקבוצה לצורך העצמתם והגעתם לשיאים אישיים וקבוצתיים. באמצעות הפעילויות של ויטמין שיא תוכלו לקבל כלים להתמודדות עם אתגרים, שיאפשרו צמיחה והשגת מטרות משמעותיות, הן ליחידים והן לקבוצות בגילאים שונים ובעלי מאפיינים מגוונים.

ויטמין שיא מנחילה את ערכיה בקרב משפחות, ילדים, בני נוער מהארץ ומחו"ל, חיילים, צעירים במסגרות שונות, צוותי הוראה וצוותי עבודה בחברות וארגונים.

קצת היסטוריה

אז איך בעצם הכל התחיל?

השם 'ויטמין שיא' נולד לאחר מחשבה רבה ומבטא בעצם את יכולתנו המקצועית להביא לשיאים אישיים וקבוצתיים, הודות לתכנון נכון של אירוע או פעילות, עם קרקע פורייה המאפשרת יצירת דינמיקה טובה בקבוצה והגעה להישגים.
בעזרתנו תוכלו להגיע למקסום הפוטנציאל הטמון בפרטים שבקבוצה לצורך הגעה להישג הקבוצתי האופטימלי – השלם גדול מסכום חלקיו.
במשך שנות קיומה של ויטמין שיא, נערכו מאות פעילויות במוסדות חינוך פורמאליים ולא פורמאליים ברחבי הארץ. אנו מומחים בעבודה עם בתי ספר, אנשי חינוך, צוותי עובדים, צבא, תכניות מנהיגות שונות, מתנ"סים, מקומות עבודה וארגונים.

ויטמין שיא עוסקת בהעברת סדנאות והפעלות חווייתיות ואתגריות בתחומי חינוך – חברה – ערכים, באמצעות פעילויות ODT
 (OUTDOOR TRAINING) ושיח משותף המעודדים עבודה קבוצתית, בשילוב חוויה מהנה וחינוכית. באמצעות השימוש במתקנים אתגריים, נוצרת דינאמיקה קבוצתית, המונחית על פי שיטת  "הכוון הזנק" שפיתחנו ונועדה להעצים את היחיד והקבוצה. הפעילויות המועברות על ידי ויטמין שיא הינן ערכיות ומהנות, יוצרות חיבור ואינטראקציה בין המשתתפים ומשלבות חוויה, אתגר וערכים.

הפעילויות מועברות באזורים שונים בארץ בהתאם לבחירתכם או לחליפין בפארק האתגרי שהוקם על ידי ויטמין שיא בירוחם.

המסע לירוחם: הנגב מחכה לנו

בקיץ 2013 החלטנו לעבור מהיישוב פדואל שבשומרון אל העיר ירוחם, מתוך ציונות ואהבה לקהילה החיה בה. פתחנו סניף נוסף של ויטמין שיא בנגב מתוך אידאולוגיה ובחירה לשנות ולקדם את האזור.

תמר יוקל היא אדריכלית,  מאמנת אישית ועסקית (קואצ'ינג) ומנחת קבוצות מוסמכת (מכללת לוינסקי), מקימה ומנחת קבוצות "סגולה" – קבוצות אימון עסקי לנשים יזמיות.

ישראל יוקל, איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, מנהל בית ספר ובעל תואר שני בחינוך. מדריך מחוזי מטעם משרד החינוך במחוז דרום

באפריל 2015 הקמנו מרכז אתגרי חינוכי בפארק ירוחם אשר משמש כעוגן תיירותי, ומספק שירותי תוכן איכותי מגוון, ומהווה מוקד להעצמת קבוצות ויחידים מכל רחבי הארץ.

×
img

  דברו איתנו

  צרו איתנו קשר

  טלפון להזמנות

  0547959237

  כתובת המייל שלנו

  vitamin.odt@gmail.com

  הכתובת שלנו

  השקד 1400, ירוחם, מיקוד 80500