הגעתם למצוות? ברכות! אירוע בקונספט מושלם עם ערך מוסף האירוע מציין על פי המסורת היהודית את המעבר הסמלי של הילד או הילדה לאיש או אישה בוגרים. אנו מזמינים אתכם לחגוג את המאורע החשוב בייחודית שלא דומה לאף אירוע אחר. יום כיף בויטמין שיא, הכולל ארוחות בוקר וצהרים מפנקות, יחד עם פעילות גיבוש מאתגרת בליווי הצוות […]

img
הגעתם למצוות? ברכות!

אירוע בקונספט מושלם עם ערך מוסף

האירוע מציין על פי המסורת היהודית את המעבר הסמלי של הילד או הילדה לאיש או אישה בוגרים.
אנו מזמינים אתכם לחגוג את המאורע החשוב בייחודית שלא דומה לאף אירוע אחר.
יום כיף בויטמין שיא, הכולל ארוחות בוקר וצהרים מפנקות, יחד עם פעילות גיבוש מאתגרת בליווי הצוות המקצועי של ויטמין שיא, יסייע לכם לחזק את הקשרים החברתיים במשרד ולתחזק סביבת עבודה נעימה לאורך זמן.

צוות ויטמין שיא משקיע בכם

זה המקום ליצור אווירה אופטימלית לסביבת עבודה תומכת וכיפית, עם חיזוק הרצון והעלאת המוטיבציה של העובדים להצליח ולהשיג מטרות משותפות ביחד, מתוך תקשורת פתוחה ומלאת אהדה.יטמין שיא זה המקום לארגן אירוע משפחתי, המלווה בפעילות חווייתית עם ערך מוסף –  אירוע בו ילד בר המצווה או ילדת בת המצווה נמצאים במרכז.

לאירוע עם ויטמין שיא המון מסרים ערכיים המועברים בצורה חווייתית ומגבשת – כל זאת על ידי פעילות מהנה ומאתגרת המותאמת לכל ילד וילדה באופן אישי.

בעידן הנוכחי בו הכול קורה מהר – אירועי בר ובת מצווה הם הזדמנות גדולה לכל ילד וילדה לעצור רגע ולהתבונן בעצמם ובתהליך הגדילה שלהם- כאן ויטמין שיא נכנסים לתמונה. 


אנו יוצרים פעילות אטרקטיבית ואתגרית שנבנית מתוך כוונה שלמה להעצים ולהפעיל את האורחים ובמיוחד את בעלי השמחה. בכל אירוע קיים תוכן איכותי המכוון לנושא ההתבגרות כגון: כוח רצון, מסוגלות, התגברות והתבגרות.

קיימות אינספור אופציות מיוחדות לפעילויות. ניתן גם לקשר את הפעילות לנושאים נוספים על פי בקשה –  אם הילד עסק בהם במהלך שנת המצווה.

התפקיד שלנו לקראת האירוע זה לדעת ולהכיר את בעל או בעלת השמחה, לחוש את חבריהם בני גילם ולבחור את הפעילויות המעשירות והמתאימות ביותר לכל אחד ואחת. בחירה נכונה ומדויקת מרוממת את כולם – זו המומחיות שלנו – יצירת אווירה מעצימה, מחברת, מחזקת ושמחה.

 

צוות ויטמין שיא תמיד יחייכו אליכם. ערך מוסף בשבילנו זו לא מילה גסה –

צרו אתנו קשר או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של שיחה
אפלטון

  צרו איתנו קשר

  נגיע אליכם לכל מקום בארץ
  או שתגיעו אלינו לפארק ויטמין שיא בירוחם

  ×
  img

   דברו איתנו

   צרו איתנו קשר

   טלפון להזמנות

   0547959237

   כתובת המייל שלנו

   vitamin.odt@gmail.com

   הכתובת שלנו

   השקד 1400, ירוחם, מיקוד 80500