השגרה שוחקת? רוצים להעצים את צוות המורים שלכם ולהעלות את המורל? זה הזמן לפעילות גיבוש מהנה וערכית בויטמין שיא מחוץ לחדר המורים. כאן תוכלו לקבל כלים מעשיים לשימוש בכיתה, ליצור בסיס לקשר יציב ותקשורת מיטבית, שיובילו לשיתופי פעולה פוריים בין מורים מתחומים שונים שאינם משיקים בהכרח. הגיבוש יהווה גם בסיס למקסום תוצאות והישגים של המוסד […]

img
השגרה שוחקת?

רוצים להעצים את צוות המורים שלכם ולהעלות את המורל?

זה הזמן לפעילות גיבוש מהנה וערכית בויטמין שיא מחוץ לחדר המורים. כאן תוכלו לקבל כלים מעשיים לשימוש בכיתה, ליצור בסיס לקשר יציב ותקשורת מיטבית, שיובילו לשיתופי פעולה פוריים בין מורים מתחומים שונים שאינם משיקים בהכרח.
הגיבוש יהווה גם בסיס למקסום תוצאות והישגים של המוסד הלימודי, בזכות אווירה טובה, נעימה והישגית מתוך שיתוף ותחרות חיובית.
הצוות המיומן של ויטמין שיא כאן למענכם, תומך ומשקיע בכל רגע נתון להביא את התוכן המעניין והמאתגר ביותר ובהתאמה לכל צוות באשר הוא. הפעילות מתקיימת בכל מקום – על פי בחירתכם.

מה בתוכנית?

פעילות גיבוש ערכית מחוץ לשגרה המשלבת מתקנים אתגריים. זוהי פעילות מגבשת, מעצימה ומהנה – חוויה ערכית ובלתי נשכחת. 

במסגרת הפעילות תוכלו להתחבר ולחזק את הקשרים הבינאישיים.

הפעילות משלבת פתרון בעיות משותף – בכיף, בהנאה ובתנאים מיוחדים. אנו מזמינים אתכם למפגש עם משמעות עמוקה, בו תרכשו כלים ומיומנויות יעילים ומקדמים לעבודה מקצועית שלכם. 

אנשי חינוך יקרים, הנכם היתד שמהווה בסיס לילדינו – זוהי הזדמנות בשבילכם לחזק ולטפח אתכם. יום כיף מאתגר בויטמין שיא הוא בעל ערך רב, ויסייע לכל אחד ואחת מכם להתפתח, לפתח, להתקדם ולקדם.

בואו לבנות אתנו יחד תכנית גיבוש מעניינת לצוות המורים, המרצים או המנהלים שלכם!

אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של שיחה
אפלטון

    צרו איתנו קשר

    נגיע אליכם לכל מקום בארץ
    או שתגיעו אלינו לפארק ויטמין שיא בירוחם

    דילוג לתוכן