רוצים לשפר את האווירה בסביבת העבודה? מחפשים דרך להודות לעובדים שלכם על עשייתם ומסירותם? ידוע שצוות עובדים עם מורל ירוד עלול להשפיע על תפקוד החברה או הארגון. חשוב לרענן את סביבת העבודה כדי לשמור על תדר גבוה ופורה – ומה יותר טוב מיום כיף מגבש מחוץ למשרד?! יום כיף בויטמין שיא, יחד עם פעילות גיבוש […]

img
רוצים לשפר את האווירה בסביבת העבודה?

מחפשים דרך להודות לעובדים שלכם על עשייתם ומסירותם?

ידוע שצוות עובדים עם מורל ירוד עלול להשפיע על תפקוד החברה או הארגון. חשוב לרענן את סביבת העבודה כדי לשמור על תדר גבוה ופורה – ומה יותר טוב מיום כיף מגבש מחוץ למשרד?!
יום כיף בויטמין שיא, יחד עם פעילות גיבוש מאתגרת בליווי הצוות המקצועי של ויטמין שיא, יסייע לכם לחזק את הקשרים החברתיים במשרד ולתחזק סביבת עבודה נעימה לאורך זמן.
זה המקום ליצור אווירה אופטימלית לסביבת עבודה תומכת וכיפית, עם חיזוק הרצון והעלאת המוטיבציה של העובדים להצליח ולהשיג מטרות משותפות ביחד, מתוך תקשורת פתוחה ומלאת אהדה.
(ניתן להזמין ארוחות בוקר וצהרים מפנקות)

אז מה מחכה לכם ביום גיבוש עם ויטמין שיא?

יום כיף ייחודי ומאתגר המשלב את כל פעילויות הפארק האתגרי בירוחם  – אופניים, מתקני אתגר, ניווט ועוד. שילוב של טבע, תחרות והנאה גדולה. סדנה המתייחסת לצוות ולתפקידים בתוך הצוות, לאימון, ליכולת לסמוך ולהוביל קדימה, ליכולת התקשורתית בין חברי הצוות, מציאת פתרונות משותפים ועוד.

טיול אופניים בנוף מרהיב

יציאה לסיור על אופנים איכותיות ומקצועיות. סיור במסלולים מדהימים הכולל: נסיעה בתנאי שטח ויציאה מהפארק האתגרי עד לאגם ירוחם המרענן, שם תוכלו לפגוש בעלי חיים רבים ונוף עוצר נשימה.

פעילות משלבת: רכיבת אופניים ומרחב הבריחה

פעילות המשלבת את מרחב הבריחה עם רכיבה על אופניים ומשימות מרתקות. במהלך הפעילות תוכלו להכיר את ירוחם – עיר מרתקת עם היסטוריה וטבע מרהיב וכמובן האגם הקסום, ביחד עם פעילות אתגרית בפארק.

פעילות חוויתית וערכית בנושאים שונים


פעילויות חווייתיות באמצעותן יועברו כל המסרים המשמעותיים והחשובים לחברה או לארגון כמו: תקנון, ערכים, חזון, מטרות, "יציאה מהקופסא", התמודדות עם שינוי ועוד. הפעילויות כוללות: היכרות עם העיר ירוחם ועם ההתמודדויות והאתגרים שבדרך.

מבנה הפעילות מחולק לשלושה חלקים:

חלק ראשון – סדנת פתיחה
הפעילות, שמטרתה ליצור מכנה משותף, נפתחת עם סדנה מעוררת מחשבה בנושאים מגוונים, המותאמים לצוות ולמטרות הפעילות למשל: אופן ההתמודדות עם שינוי, חשיבה יצירתית, יציאה מאזורי הנוחות, שיתוף פעולה ועבודת צוות, מנהיגות, מוביל, מובל ועוד.

חלק שני – פעילות בשטח
בתום סדנת הפתיחה תצא הקבוצה לפעילות בשטח כשהיא מלווה במנחה ותעבור בין מתקנים אתגריים מגוונים. במסגרת הפעילות יקבלו הצוותים סדרת משימות מאתגרות במובנים פיסיים ומנטאליים, בסביבה חדשה ושונה מהרגיל. במהלך פעילות השטח יבואו לידי ביטוי יכולות ומיומנויות אישיות וקבוצתיות כאחד. בהיבט האישי תפגיש הסדנה את המשתתפים עם יכולות כגון: כושר מנהיגות, יכולת ביטוי ודרכי תקשורת בינאישית, מסוגלות אישית וקבוצתית, יכולת עבודה בצוות, התמודדות עם קבלת סמכות ולקיחת אחריות. בהיבט הקבוצתי יבואו לידי ביטוי יכולות כגון: קבלת החלטות בקבוצה, ניהול משימות, יכולות תקשורת, התמודדות עם תלות הדדית וכדומה.

חלק שלישי – ניתוח ביצועים והתנהגויות
מטרות הסדנה מושגות באמצעות תהליכי עיבוד והנחייה קבוצתית. בסיום המשימות מתקיים ניתוח ביצועים והתנהגויות בהיבטים אישיים וקבוצתיים, תוך מתן דגש להתרחשויות בשטח והרחבתן למשימות הקבוצה בשגרה. תהליך ההתנסות ועיבודו, מאפשרים למידה, הפנמה ויישום של חזקות, תוך רכישת כלים ומיומנויות. בטווח הארוך, ישמשו התוצרים ככלים אפקטיביים להמשך עבודת הצוות בשגרה. 

* אם יש נושא אחר שחשוב לכם להעלות ניתן יהיה להתמקד בו לפי מה שנדבר ונקבע מראש.

החלטתם לפרגן ביום כיף מגבש מחוץ למשרד?

צרו אתנו קשר או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של שיחה
אפלטון

  צרו איתנו קשר

  נגיע אליכם לכל מקום בארץ
  או שתגיעו אלינו לפארק ויטמין שיא בירוחם

  ×
  img

   דברו איתנו

   צרו איתנו קשר

   טלפון להזמנות

   0547959237

   כתובת המייל שלנו

   vitamin.odt@gmail.com

   הכתובת שלנו

   השקד 1400, ירוחם, מיקוד 80500