רוצים להעצים את הקשר עם הילדים שלכם? שנת בר או בת המצווה הגיעה? מארגנים אירוע קהילתי בבית הספר? גיבוש משפחתי: הורים וילדים, אבות ובנים, אימהות ובנות צוות ויטמין שיא מעניק לכם הזדמנות ייחודית לעשות זאת באמצעות פעילות חווייתית בעלת ערך גדול, המתקיימת במסגרת פעילות קהילתית, אירועי שנת בת מצווה בר מצווה, אירועים המוזמנים על ידי […]

img
רוצים להעצים את הקשר עם הילדים שלכם? שנת בר או בת המצווה הגיעה? מארגנים אירוע קהילתי בבית הספר?

גיבוש משפחתי: הורים וילדים, אבות ובנים, אימהות ובנות

צוות ויטמין שיא מעניק לכם הזדמנות ייחודית לעשות זאת באמצעות פעילות חווייתית בעלת ערך גדול, המתקיימת במסגרת פעילות קהילתית, אירועי שנת בת מצווה בר מצווה, אירועים המוזמנים על ידי וועד הורים, בית ספר ובאופן פרטי.
הפעילות לפי בחירה יכולה לכלול: קישור לנושא לימודים שנתי, פעילות המעודדת תקשורת בין דורית, בין מעגלים משפחתיים, פעילות המשלבת בין גילאים שונים, תומכת, באווירה נעימה של שיתוף והנאה, ובנוסף תוכלו להזמין ארוחת בוקר או צהריים מפנקת – כולם מרוויחים!

אז מה מחכה לכם ביום גיבוש עם ויטמין שיא?

עידן הנוכחי הטכנולוגי, לא פשוט למצוא זמן איכות עם המשפחה. הסמארטפון והטאבלט תופסים חלק נכבד מזמננו. הישיבה המשפחתית בסלון, לעיתים כוללת צפייה במסך הטלוויזיה או הסלולר. אכן מאתגר למצוא דרכים מקוריות לחיזוק התקשורת עם הילדים. 

בויטמין שיא אנו שמחים להציע לכם רעיונות חדשים לפעילויות גיבוש בטבע עם הילדים בטעם של עוד.

יחד אתנו תוכלו ליצור יום גיבוש משפחתי, כיף ומעניין לכולם. 

בין אם אתם משפחה מצומצמת, מורחבת או מספר משפחות שהתאגדו יחד במסגרת פרטית או קהילתית, כולכם יכולים ליהנות ולהתחבר ביום כיף מלא פעילויות גיבוש, המותאמות בדיוק לרצונכם ולכל הגילאים במשפחה – כל זאת באווירה נעימה, תומכת וכיפית.

תוכלו ליהנות מפעילות ODT בפארק, מחוויה משפחתית במרחב הבריחה, מרכיבה על אופניים משפחתיים, אופני שטח, טנדם, אופניים מותאמים לכל המשפחה.

החלטתם לפרגן ביום כיף למשפחה?

צרו אתנו קשר או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של שיחה
אפלטון

  צרו איתנו קשר

  נגיע אליכם לכל מקום בארץ
  או שתגיעו אלינו לפארק ויטמין שיא בירוחם

  ×
  img

   דברו איתנו

   צרו איתנו קשר

   טלפון להזמנות

   0547959237

   כתובת המייל שלנו

   vitamin.odt@gmail.com

   הכתובת שלנו

   השקד 1400, ירוחם, מיקוד 80500